Menemencim - Eşsiz Lezzetler için Bayilik

Menemencim ile eşsiz lezzetleri keşfetmeye hazır mısınız. Menemencim ile farklı konseptler ve lezzetlerle bayimiz olmak için hemen ziyaret edin.

FRANCHİSE / BAYİLİK
Bayilikte sizlere başka yerde olmayan tad lezzet ve farklı mekanlar kuruyoruz. Bize ait pişim şekli ve bize özel soslarla hazırlanmış menüler hazırlanmaktadır. Satacağınız tüm ürünler tat ve lezzet tasarımı başka yerde yoktur

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını menemencim.com a  harcayabilecek konumda olmak, Menemencim.com için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise Verme Süreci...

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Menemencim.com tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel eğitimi menemencim.com tarafından yönlendirilir. Bayilik için anahtar teslimi seçenek şarttır. 10 yıl marka tescili anlaşması yapılacaktır.
 

FRANCHİSE / BAYİLİK